Suntem o societate de constructii cu sediul in Bruxelles...

1
Suntem o societate de constructii cu sediul in Bruxelles (Belgia) care activeaza in domeniul instalatiilor sanitare, termice si HVAC. Am dori sa angajam un inginer pe ofertare absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii Facultatea de Instalatii,Sectia Limba Franceza. Doritorii ne pot trimite Cv-ul pe adresa de e-mail [email protected] Candidatul ideal : Cunostinte in MS Office ; Cunostinte bune AutoCad ; Abilitati de comunicare ; Capacitate de analiza si sinteza ; Vorbitor de limba franceza ; Permis de conducere categoria B Descrierea jobului : - ofertare lucrari de executie instalatii termice, climatizare-ventilatie si sanitare - deplasari in teren pentru analizarea viitorului santier - analizeaza din punct de vedere tehnic/comercial cererile de oferta primite - identifica materialele si echipamentele principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnice si cantitatile acestora - realizeaza oferte tehnico-comerciale si asigura suport tehnic/comercial referitor la lucrarile si echipamentele ofertate - ofera asistenta tehnica sefului de proiect pe parcursul executiei de proiect si realizeaza modificarile de rigoare in cadrul ofertei. - colaboreaza cu departamentul de executie pt suport tehnic, pentru lucrarile de intalatie Salariul motivant si stabilitate. Mai multe detalii despre societatea noastra gasiti pe site ul www.nmdtech.be Va multumim si nu ezitati sa ne contactati pentru orice alte informatii. Bien a vous, Chaussee de Roodebeek 41, 1200 Bruxelles +32 (0) 489 95 88 32 +32 (0) 2 309 78 57

Transcript of Suntem o societate de constructii cu sediul in Bruxelles...

Page 1: Suntem o societate de constructii cu sediul in Bruxelles ...instal.utcb.ro/Documente_Website/piata/anunt angajari pt franceza.pdf · Am dori sa angajam un inginer pe ofertare absolvent

Suntem o societate de constructii cu sediul in Bruxelles (Belgia)care activeaza in domeniul instalatiilor sanitare, termice si HVAC.

Am dori sa angajam un inginer pe ofertare absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii Facultatea de Instalatii,Sectia Limba Franceza.

Doritorii ne pot trimite Cv-ul pe adresa de e-mail [email protected]

Candidatul ideal :

Cunostinte in MS Office ; Cunostinte bune AutoCad ; Abilitati de comunicare ; Capacitate de analiza si sinteza ; Vorbitor de limba franceza ; Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului :

- ofertare lucrari de executie instalatii termice, climatizare-ventilatie si sanitare

- deplasari in teren pentru analizarea viitorului santier

- analizeaza din punct de vedere tehnic/comercial cererile de oferta primite

- identifica materialele si echipamentele principale care intra in componenta ofertei, caracteristicile tehnicesi cantitatile acestora

- realizeaza oferte tehnico-comerciale si asigura suport tehnic/comercial referitor la lucrarile si echipamentele ofertate

- ofera asistenta tehnica sefului de proiect pe parcursul executiei de proiect si realizeaza modificarile de rigoare in cadrul ofertei.

- colaboreaza cu departamentul de executie pt suport tehnic, pentru lucrarile de intalatie

Salariul motivant si stabilitate.

Mai multe detalii despre societatea noastra gasiti pe site ul www.nmdtech.be

Va multumim si nu ezitati sa ne contactati pentru orice alte informatii.

Bien a vous,

Chaussee de Roodebeek 41, 1200 Bruxelles

+32 (0) 489 95 88 32 +32 (0) 2 309 78 57