Anunt de Angajare

4
ANUNT DE ANGAJARE Companie specializata in comercializarea produselor electronice, electrocasnice si termosanitare, una dintre cele mai mari organizatii de acest gen din tara, ofera spre ocupare un post de ASISTENT MANAGER. Cerintele candidatului: -studii medii/ superioare; -experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj; -cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit- cunoasterea unei alte limbi straine, constituie un avantaj); -cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office; -capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente; -tinuta business;

Transcript of Anunt de Angajare

ANUNT DE ANGAJARECompanie specializata in comercializarea produselor electronice, electrocasnice si termosanitare, una dintre cele mai mari organizatii de acest gen din tara, ofera spre ocupare un post de ASISTENT MANAGER.Cerintele candidatului:

-studii medii/ superioare;

-experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj;

-cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit- cunoasterea unei alte limbi straine, constituie un avantaj);

-cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office;

-capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;

-tinuta business;

-fluenta verbal;

-personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;

-loialitate si confidentialitate.

DESCRIEREA POSTULUI:-asigura un flux informational eficient intre managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central si punctele de lucru;

-organizeaza agenda zilnica de lucru a managerului general;

-inregistrarea documentelor externe primate prin fax, e-mail, delegatii;

-mentinerea relatiilor cu furnizorii;-traduceri;

-propune masuri de imbunatatire a activitatii administrative si implementeaza schimbarile aprobate de managerul general.

PACHET SALARIAL/ BENEFICII

-pachet salarial atractiv;

-telefon de serviciu;

-posibilitati reale de promovare;

-mediu de lucru placut si profesionist.

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.05.2015 un CV . insotit de o scrisoare de intentie si de fotografie, la numarul de fax(0231) 530958 sau la urmatoarea adresa de e-mail: [email protected].

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun accord cu acestia.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.

Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele declarate de catre candidate.