scadentare 14.04.2011

of 48 /48
Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzar Regiunea Sucursala A_NONLIFE CENTRU TARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011 ALEXANDRU VALERIA Intermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_32 Cod Functie DSP0300126455 DSP0400330890 DSP0700705783 EDN0901481812 EDW0600640015 EDW0600676076 ULF0300122595 ULF0300126448 ULF0300183902 ULF0400234209 Polita In Force In Force In Force In Force In Force In Grace In Force In Force In Force In Force Status NICULAE CATALIN ŞTEFĂNESCU CORNEL ROTARU ANCA ALEXANDRA TEODORESCU GABRIELA RĂDULESCU GHEORGHE BUDULAN CONSTANTIN OPREA NORICA NICULAE CATALIN C.M.I DR. DRĂGULIN FELICIA CÎRSTOIU CARMEN ADRIANA Contractant 8T4 7L6 5T1 2T3 5L9 5T1 9T1 8T4 8L6 7L11 Cod 288,40 106,80 221,80 490,30 200,10 500,00 75,00 125,00 50,00 25,00 Prima RON RON RON RON RON RON EUR EUR EUR EUR Valuta 22-02-2011 20-03-2011 12-02-2011 30-12-2010 29-04-2011 28-11-2010 15-04-2011 25-01-2011 31-03-2011 10-03-2011 Data scad. Intermediar 2 Intermediar 3 (UM) Cod Functie Ultima prima alocata 11-02-2011 22-03-2011 13-02-2011 26-01-2011 23-03-2011 13-12-2010 07-03-2011 04-01-2011 29-03-2011 22-03-2011 Data aloc. Cod Prima Data scad. Scadente neplatite / urmatoarele scadente Intarziere 9T1 7L7 7L8 7L9 7L10 5T2 5T3 2T4 3T1 5L10 5L11 5L12 5T2 5T3 9T2 9T1 9T2 8L7 8L8 8L9 8L10 7L12 8L1 8L2 8L3 8L4 288,40 106,80 106,80 106,80 106,80 221,80 221,80 490,30 490,30 200,10 200,10 200,10 500,00 500,00 75,00 125,00 125,00 50,00 50,00 50,00 50,00 25,00 25,00 25,00 25,00 25,00 22-05-2011 20-04-2011 20-05-2011 20-06-2011 20-07-2011 12-05-2011 12-08-2011 30-03-2011 30-06-2011 29-05-2011 29-06-2011 29-07-2011 27-02-2011 27-05-2011 15-07-2011 25-04-2011 25-07-2011 30-04-2011 31-05-2011 30-06-2011 31-07-2011 10-04-2011 10-05-2011 10-06-2011 10-07-2011 10-08-2011 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 46 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 Cont de suspensie Datorii ale politei la data curenta Cerere ALDL0014364 ALDL0020679 ALDL0057534 ALML0095513 ALML0057536 ALML0061913 AL0014351BIS AL0014362 AL0019658 AL0020692 0,00 0,00 0,10 0,00 0,30 0,10 0,00 0,38 0,00 0,00 -0,40 0,00 0,00 -0,10 0,00 0,00 0,00 0,00 0,00 -0,06 Cod Functie 1740217151776 1621005151848 2810510152503 2691001151854 1571218150374 1580511205741 2570714151868 1740217151776 264021 2611010151798

Embed Size (px)

Transcript of scadentare 14.04.2011

Page 1: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

ALEXANDRU VALERIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_32Cod Functie

DSP0300126455

DSP0400330890

DSP0700705783

EDN0901481812

EDW0600640015

EDW0600676076

ULF0300122595

ULF0300126448

ULF0300183902

ULF0400234209

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

NICULAE CATALIN

ŞTEFĂNESCUCORNEL

ROTARU ANCAALEXANDRA

TEODORESCUGABRIELA

RĂDULESCUGHEORGHE

BUDULANCONSTANTIN

OPREA NORICA

NICULAE CATALIN

C.M.I DR. DRĂGULINFELICIA

CÎRSTOIU CARMENADRIANA

Contractant

8T4

7L6

5T1

2T3

5L9

5T1

9T1

8T4

8L6

7L11

Cod

288,40

106,80

221,80

490,30

200,10

500,00

75,00

125,00

50,00

25,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

22-02-2011

20-03-2011

12-02-2011

30-12-2010

29-04-2011

28-11-2010

15-04-2011

25-01-2011

31-03-2011

10-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

11-02-2011

22-03-2011

13-02-2011

26-01-2011

23-03-2011

13-12-2010

07-03-2011

04-01-2011

29-03-2011

22-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

9T1

7L7

7L8

7L9

7L10

5T2

5T3

2T4

3T1

5L10

5L11

5L12

5T2

5T3

9T2

9T1

9T2

8L7

8L8

8L9

8L10

7L12

8L1

8L2

8L3

8L4

288,40

106,80

106,80

106,80

106,80

221,80

221,80

490,30

490,30

200,10

200,10

200,10

500,00

500,00

75,00

125,00

125,00

50,00

50,00

50,00

50,00

25,00

25,00

25,00

25,00

25,00

22-05-2011

20-04-2011

20-05-2011

20-06-2011

20-07-2011

12-05-2011

12-08-2011

30-03-2011

30-06-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

27-02-2011

27-05-2011

15-07-2011

25-04-2011

25-07-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

10-04-2011

10-05-2011

10-06-2011

10-07-2011

10-08-2011

0

0

0

0

0

0

0

15

0

0

0

0

46

0

0

0

0

0

0

0

0

4

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0014364

ALDL0020679

ALDL0057534

ALML0095513

ALML0057536

ALML0061913

AL0014351BIS

AL0014362

AL0019658

AL0020692

0,00

0,00

0,10

0,00

0,30

0,10

0,00

0,38

0,00

0,00

-0,40

0,00

0,00

-0,10

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,06

Cod Functie

1740217151776

1621005151848

2810510152503

2691001151854

1571218150374

1580511205741

2570714151868

1740217151776

264021

2611010151798

Page 2: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

ALEXANDRU VALERIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_32Cod Functie

ULF0600658769

ULS0300112307

ULS0300182243

Polita

In Force

In Force

In Force

Status

BATAIOSU BOGDAN-MIHAI

OPREA EUGEN

MATEI CONSTANTIN

Contractant

5T3

9T1

8L6

Cod

100,00

75,00

26,25

Prima

EUR

EUR

EUR

Valuta

11-04-2011

13-03-2011

28-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

25-03-2011

07-03-2011

29-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

5T4

9T2

8L7

8L8

8L9

8L10

100,00

75,00

26,25

26,25

26,25

26,25

11-07-2011

13-06-2011

28-04-2011

28-05-2011

28-06-2011

28-07-2011

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0057539

AL0014352

AL0020622

0,00

0,00

0,14

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1770929151793

1550324151799

1480530151780

Page 3: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

AVRAMESCU MARIANIntermediar 1 (CF) TG_NL_BMCod Functie

SSP1001629391

SSP1001629862

Polita

In Force

In Force

Status

SITARU MARIAN ION

OPREA ALEXANDRU

Contractant

1T3

1T4

Cod

175,00

175,00

Prima

RON

RON

Valuta

28-12-2010

28-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

27-01-2011

15-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1T4

2T1

2T1

175,00

175,00

175,00

28-03-2011

28-06-2011

28-06-2011

17

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0214609

ALDL0214610

0,00

0,00

-1,60

0,00

Cod Functie

1640901151791

1641220151777

Page 4: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BADEA DIANA SANDAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_07Cod Functie

EDN1001708492

ESP1101734828

SSP1101725065

Polita

In Force

In Force

In Force

Status

FUNIERU TAMARA

NICOLAESCU SIMONAROZALIA

UDREA ELENA

Contractant

1T2

1T1

1T1

Cod

231,70

195,00

175,00

Prima

RON

RON

RON

Valuta

13-04-2011

25-03-2011

07-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

05-04-2011

25-03-2011

07-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1T3

1T2

1T2

231,70

195,00

175,00

13-07-2011

25-06-2011

07-06-2011

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0087415

ALPS0226425

ALDL0217865

0,30

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2701127151831

2760122151811

2680521151854

Page 5: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BORŢOI MIHAELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_05Cod Functie

DSP0400240768

DSP0600573596

DSP0700860901

DSP0801136532

DSP0901472209

EDW0500531900

EDW0600563902

EDW0600599880

Polita

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Grace

In Grace

In Force

In Force

Status

MITRESCU ALINFLORIN

DIACONESCU ADRIAN

STANCIU ALISMIHAELA

PĂUN RALUCA-CRISTINA

LUPAŞCU IONUŢ-MIHAI

ARZOIU TRAIAN

DINULESCU TIBERIU

AMUZA STELIAN

Contractant

7L9

6T1

4L6

3T4

2T3

6L4

6L3

5T4

Cod

103,40

396,10

96,70

300,40

356,60

160,00

100,00

300,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

Valuta

09-02-2011

27-02-2011

29-03-2011

16-01-2011

26-12-2010

28-01-2011

02-04-2011

17-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

12-03-2011

11-04-2011

07-04-2011

20-01-2011

27-02-2011

17-03-2011

30-03-2011

14-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7L10

7L11

7L12

8L1

8L2

8L3

6T2

4L7

4L8

4L9

4L10

4T1

4T2

2T4

3T1

6L5

6L6

6L7

6L8

6L9

6L10

6L4

6L5

6L6

6L7

6T1

103,40

103,40

103,40

103,40

103,40

103,40

396,10

96,70

96,70

96,70

96,70

300,40

300,40

356,60

356,60

160,00

160,00

160,00

160,00

160,00

160,00

100,00

100,00

100,00

100,00

300,00

09-03-2011

09-04-2011

09-05-2011

09-06-2011

09-07-2011

09-08-2011

30-05-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

16-04-2011

16-07-2011

26-03-2011

26-06-2011

27-02-2011

28-03-2011

28-04-2011

28-05-2011

28-06-2011

28-07-2011

02-05-2011

02-06-2011

02-07-2011

02-08-2011

17-05-2011

36

5

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

19

0

46

17

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0027560

ALDL0051251

ALDL0064976

ALDL0064988

ALDL0065034

ALML0044647

ALML0047765

ALML0054662

3,00

0,00

0,60

0,00

0,40

0,00

0,00

0,00

0,00

-9,13

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1710410151809

1730817151771

2811031152518

2790608151770

1811030152513

1530206151777

1470721151234

1491001151771

Page 6: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BORŢOI MIHAELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_05Cod Functie

EDW0600602742

EDW0600606990

EDW0600609234

EDW0700819774

ESP1001707080

TLI0000296558

TLI0000296582

ULF0200095578

ULF0300185402

ULF0300188190

ULF0400246211

Polita

In Force

In Force

In Force

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

BĂRBOIU LUISAMARIOARA

LAMBRU FLOAREA

RUSU NICULINA

AMUZA IOANA

AVRAMESCU MARIAN

CARO SRL

MANGU MIHAI

FIERARU NICOLETACARMEN

MIMIŞ PAVEL

GLĂVAN EDUARDVICTOR

FELDIOREAN MIRCEA

Contractant

5T4

5L11

5L12

4T3

1T2

1A1

3A1

9L5

8L6

8S1

7T4

Cod

250,00

99,70

100,00

300,00

670,00

189,00

93,00

33,21

26,63

150,00

156,11

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

18-02-2011

30-03-2011

29-04-2011

10-01-2011

30-03-2011

17-02-2010

09-05-2010

29-04-2011

10-04-2011

20-11-2010

25-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

04-03-2011

28-02-2011

30-03-2011

13-01-2011

18-03-2011

17-03-2010

10-05-2010

06-04-2011

29-03-2011

17-11-2010

18-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

6T1

5L12

5L13

6L2

6L3

6L1

6L2

6L3

4T4

5T1

1T3

2A1

4A1

9L6

9L7

9L8

8L7

8L8

8L9

8L10

8S2

8T1

250,00

99,70

99,70

99,70

99,70

100,00

100,00

100,00

300,00

300,00

670,00

189,00

99,00

33,21

33,21

33,21

26,63

26,63

26,63

26,63

150,00

156,11

18-05-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

30-05-2011

30-06-2011

30-07-2011

10-04-2011

10-07-2011

29-06-2011

17-02-2011

09-05-2011

30-05-2011

30-06-2011

30-07-2011

10-05-2011

10-06-2011

10-07-2011

10-08-2011

20-05-2011

25-06-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

4

0

0

56

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0051258

ALML0054660

ALML0051264

ALML0061939

ALPS0226423

AL0011503

AL0020625

AL0020629

AL0019906

0,00

0,30

0,16

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,07

-0,21

-0,08

-0,39

-0,08

Cod Functie

2580427151818

2540821151821

2600522150761

2530515151772

1580313151779

899005

1730222151788

2730704151821

1490928151771

1691101151813

1580928151796

Page 7: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BORŢOI MIHAELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_05Cod Functie

ULF0400259016

ULF0400259982

ULF0400321444

ULF0500418405

ULF0500514245

ULF0600573380

ULF0600606743

ULF0600607832

ULF0600686786

ULF0700747199

ULF0700824832

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

PISICA DOREL

PISICĂ VASILICA

GROZA CRISTINACARMEN

ANTON MIHAELA

HOHOTĂ VIOREL

POPA OLIMPIA

PREDA IOANA

BARBU MIHAIVALENTIN

DUMITRU EUGEN

VOICU IOANAIULIANA

RĂDUŢĂ VIOREL

Contractant

7T3

7T3

7L8

6T4

6T3

6L2

5L9

5T4

5T1

4T4

4T3

Cod

100,00

100,00

25,00

100,00

102,00

50,00

50,00

100,00

100,00

100,00

60,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

10-02-2011

12-02-2011

21-04-2011

12-01-2011

14-03-2011

30-03-2011

30-01-2011

27-02-2011

27-12-2010

15-02-2011

26-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

08-02-2011

08-02-2011

12-04-2011

10-01-2011

14-03-2011

22-03-2011

30-03-2011

16-02-2011

25-02-2011

16-03-2011

09-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7T4

8T1

7T4

8T1

7L9

7L10

7L11

7T1

7T2

6T4

6L3

6L4

6L5

6L6

5L10

5L11

5L12

6L1

6L2

6L3

6T1

5T2

5T3

5T1

4T4

5T1

100,00

100,00

100,00

100,00

25,00

25,00

25,00

100,00

100,00

102,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

50,00

100,00

100,00

100,00

100,00

60,00

60,00

10-05-2011

10-08-2011

12-05-2011

12-08-2011

21-05-2011

21-06-2011

21-07-2011

12-04-2011

12-07-2011

14-06-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

27-02-2011

30-03-2011

30-04-2011

30-05-2011

30-06-2011

30-07-2011

30-05-2011

27-03-2011

27-06-2011

15-05-2011

26-04-2011

26-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

0

0

0

0

46

15

0

0

0

0

0

18

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020663

AL0020664

AL0020653

AL0037170

AL0045078

AL0051257

AL0047758

AL0054688

AL0057519

AL0061929

AL0061938

0,00

0,00

0,00

0,00

0,08

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,47

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,10

Cod Functie

1540716151779

2590209151821

2570602151783

2631115151791

1580201270632

2521118151234

2620201150405

1670919151249

1700302151778

2670824360032

1540930150760

Page 8: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BORŢOI MIHAELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_05Cod Functie

ULF0800898108

ULR0801129529

ULS0300188109

Polita

In Force

In Force

In Force

Status

GRIGORE CORNELIA

CHITU ION - CABINETMEDICAL-VETERINAR

GLĂVAN ALIS MIRELA

Contractant

4T1

3T4

8S1

Cod

100,00

109,00

150,00

Prima

EUR

RON

EUR

Valuta

25-01-2011

28-12-2010

19-11-2010

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

17-01-2011

29-12-2010

17-11-2010

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

4T2

4T3

4T1

4T2

8S2

100,00

100,00

114,00

114,00

150,00

25-04-2011

25-07-2011

28-03-2011

28-06-2011

19-05-2011

0

0

17

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020783

ALR0112347

AL0020630

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,39

Cod Functie

2560529151791

20688991

2760211151241

Page 9: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BULETIN ALEXANDRINAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_12Cod Functie

DSP0500412671

DSP0901584920

EDW0400237202

EDW0600598486

EDW0801156399

TLF0600559926

TLF0600580708

TLF0901487116

ULF0400341251

ULF0400344628

ULF0400353397

ULF0500430426

ULF0600626253

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

DRĂGAN FĂNEL

LUPAŞCU DUMITRU

LECA GEORGETA

DINU VIORICA

STANCIU ELENACAMELIA

WINNER SRL

DRĂGAN FĂNEL

VALU ROBERTFLORIN

BEZNOIU ILEANACAMELIA

ROTARU MARIUSMIHAIL

AVRAMESCUTATIANA CRISTINA

LUPAŞCUGHEORGHIŢA

SPĂTARU OVIDIU

Contractant

7T1

2T3

7T4

5L12

3T4

6T2

6T1

2T4

7T2

7T2

7T2

6T4

5T3

Cod

327,60

489,90

393,10

129,80

445,00

389,50

38,00

64,00

100,00

89,00

200,00

75,00

102,86

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

24-03-2011

09-04-2011

09-03-2011

28-03-2011

27-02-2011

25-04-2011

20-03-2011

31-03-2011

26-02-2011

03-03-2011

30-03-2011

09-03-2011

19-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

25-03-2011

24-03-2011

16-03-2011

18-03-2011

11-03-2011

08-04-2011

21-03-2011

17-03-2011

28-03-2011

17-03-2011

30-03-2011

03-03-2011

14-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7T2

2T4

8T1

6L1

6L2

6L3

6L4

4T1

6T3

6T2

3T1

7T3

7T3

7T3

7T1

5T4

6T1

327,60

489,90

393,10

129,80

129,80

129,80

129,80

445,00

389,50

38,00

64,00

100,00

88,99

200,00

75,00

102,86

102,86

24-06-2011

09-07-2011

09-06-2011

28-04-2011

28-05-2011

28-06-2011

28-07-2011

28-05-2011

25-07-2011

20-06-2011

30-06-2011

26-05-2011

03-06-2011

29-06-2011

09-06-2011

19-04-2011

19-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0027578

ALDL0020784

ALML0027531

ALML0051269

ALML0051270

ALTL0047794

ALTE0027581

ALTE0087408

AL0020718

AL0027533

AL0027503

AL0041605

AL0056462

0,50

0,20

0,00

0,20

0,00

0,00

0,09

0,03

0,00

0,00

0,00

0,00

0,28

0,00

0,00

-0,10

0,00

-0,40

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,41

0,00

0,00

Cod Functie

1681227290914

1550601151790

2470716151779

2520313151781

2610719151770

3466910

1681227290914

1710606151786

2700929284394

1700220151771

2601114151778

2561212151787

1761031150381

Page 10: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

BULETIN ALEXANDRINAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_12Cod Functie

ULF0801156365

ULF1001599776

ULS0300139318

ULS0300149606

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

STANCIU NICOLAESILVIU

GRIGORE GABRIELA

FRĂŢILĂ CAMELIAANA

BULETIN MARIANSORIN

Contractant

3T4

2T1

8T4

8T3

Cod

120,00

97,00

87,65

80,25

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

27-02-2011

22-01-2011

13-03-2011

24-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

09-03-2011

17-01-2011

02-03-2011

11-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

4T1

2T2

2T3

9T1

8T4

9T1

120,00

97,00

97,00

87,65

80,25

80,25

29-05-2011

22-04-2011

22-07-2011

13-06-2011

24-04-2011

24-07-2011

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0051271

AL0020785

AL0018725

AL0018746

0,00

0,00

0,20

0,13

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1600304151785

2860822152530

2600805151796

1620104151776

Page 11: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

CATRINA SILVIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_22Cod Functie

Polita StatusContractant

Cod Prima

Valuta

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

Cod Functie

Page 12: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

CRACIUN CRISTIANIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_05Cod Functie

DSP0300108610

DSP0300144201

DSP0300150083

DSP0801232695

EDN0901458208

EDW0300158334

EDW0500552435

EDW0600562862

EDW0600602346

ULF0300186350

ULF0300187036

Polita

In Grace

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

TRASCU IULIAVIORICA

ŞTEFANOVMAGDALENA ALINA

ŞTEFANOVMAGDALENA ALINA

POPESCU GRAŢIELAIOANA

BADICU LAVINIA

LILEA DUMITRU

SC DAMASSCONSULT SRL

TOMA IRINA

LUNGU DANIEL

TOADERCONSTANTIN

SAM FOREST SRL

Contractant

8T4

8L8

8L9

3T2

2L10

8T3

6T2

6T2

5T4

8T2

8T2

Cod

279,80

95,80

103,70

305,00

124,90

441,00

300,00

395,10

291,10

100,00

150,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

Valuta

20-12-2010

13-03-2011

31-03-2011

21-01-2011

26-03-2011

27-02-2011

28-03-2011

29-04-2011

17-02-2011

07-02-2011

21-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

16-02-2011

29-03-2011

28-02-2011

22-02-2011

04-04-2011

01-02-2011

04-04-2011

04-04-2011

17-02-2011

21-02-2011

22-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

9T1

9T2

8L9

8L10

8L11

8L12

8L10

8L11

8L12

9L1

3T3

3T4

2L11

2L12

3L1

3L2

8T4

6T3

6T3

6T1

8T3

8T4

8T3

279,70

279,70

95,80

95,80

95,80

95,80

103,70

103,70

103,70

103,70

305,00

305,00

124,90

124,90

125,20

125,20

441,00

300,00

395,10

291,10

100,00

100,00

150,00

20-03-2011

20-06-2011

13-04-2011

13-05-2011

13-06-2011

13-07-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

21-04-2011

21-07-2011

26-04-2011

26-05-2011

26-06-2011

26-07-2011

29-05-2011

28-06-2011

30-07-2011

17-05-2011

07-05-2011

07-08-2011

21-05-2011

25

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0011526

ALDL0011917B

ALDL0011918

ALDL0065050

ALML0064969

ALML0019654

ALML0047775

ALML0047782

ALML0051275

AL0020602

AL0020647

0,10

0,00

0,00

0,30

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,10

-0,40

0,00

-0,60

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2691212293111

2700715151794

2700715151794

2740320441520

2660316100025

1690114151904

15520370

2510530151239

1730407151788

1660406151804

14896017

Page 13: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

CRACIUN CRISTIANIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_05Cod Functie

ULF0300187093

ULF0300201654

ULF0400205860

ULF0400241204

ULF0400339248

ULF0500405105

ULF0500540067

ULS0200073252

ULS0300126430

ULS0300168291

ULS0300175650

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

SAM FOREST SRL

MANEA RALUCA

DUMITRA EL ISSAWIMARIA MĂDĂLINA

MANEA IULIANCOSMIN

BRĂGUŢĂ MARIA

BURLEA ANIŞOARA

BADEA MARILENACARMEN

CÂNDEA ELENADORINA

BIRO JOZSEF

STANCULESCUMARCEL

CMI DR. MATEIADRIAN SILVIU

Contractant

8T2

8T2

8S1

7T4

7T2

7T1

6T2

9L6

8T4

8L8

8L8

Cod

150,00

60,00

150,00

75,00

104,00

100,00

75,00

20,00

75,00

25,00

35,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

21-02-2011

30-03-2011

27-01-2011

04-03-2011

22-02-2011

25-02-2011

23-02-2011

31-03-2011

25-01-2011

05-04-2011

30-04-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

22-02-2011

25-02-2011

20-01-2011

25-02-2011

08-02-2011

31-01-2011

21-02-2011

21-02-2011

24-01-2011

12-04-2011

30-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

8T3

8T3

8S2

8T1

7T3

7T2

6T3

9L7

9L8

9L9

9L10

9T1

9T2

8L9

8L10

8L11

8L12

8L9

8L10

8L11

150,00

60,00

150,00

75,00

104,00

100,00

75,00

20,00

20,00

20,00

20,00

75,00

75,00

25,00

25,00

25,00

25,00

35,00

35,00

35,00

21-05-2011

29-06-2011

27-07-2011

04-06-2011

22-05-2011

25-05-2011

23-05-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

25-04-2011

25-07-2011

05-05-2011

05-06-2011

05-07-2011

05-08-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020646

AL0018728

AL0020610

AL0020690

AL0020710

AL0020750

AL0047774

AL0008456

AL0014365

AL0020613

AL0020616

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,32

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,11

Cod Functie

14896017

2721118150024

2710823151235

1700609150418

2550413151771

2610621151770

2670624150389

2680227151833

1620611264373

1480706151771

R1751004151811

Page 14: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

CRACIUN CRISTIANIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_05Cod Functie

ULS0400230223

Polita

In Force

Status

ZAMFIR CORNELIA

Contractant

7L12

Cod

26,98

Prima

EUR

Valuta

23-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

25-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

8L1

8L2

8L3

8L4

26,98

26,98

26,98

26,98

23-04-2011

23-05-2011

23-06-2011

23-07-2011

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0019666 0,00 -0,08

Cod Functie

2540504150017

Page 15: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DAMASCHIN MARIA ANCAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_03Cod Functie

EDW0500514856

ESP1001704558

ESP1101716395

SSP1001649258

SSP1101713582

SSP1101727251

SSP1101743316

ULF0200090140

ULF0300141694

ULF0300174554

ULF0300193323

ULF0400213534

ULF0400237632

ULF0400240081

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

SAVU CONSTANTIN

GURAN MONICAELENA

SÎRBU HORAŢIU

SÎRBU LILIANA

SÎRBU LILIANA

OTOBIC SORINGABRIEL

DAMASCHIN MIHĂIŢĂ

ALEXANDRU AURORA

PESEVSKI ANDREEARALUCA

ŢURLEA GEORGETA

NEAGU DIANA

VALAHIAELECTRONIC IMPEXSRL

PLESA IULIAN ILIE

BALEANUGHEORGHE

Contractant

6T3

1T1

1T1

1T2

1T1

1T1

1T1

9T1

8T4

8T3

8T2

7T4

7T3

7T4

Cod

320,50

195,00

175,00

175,00

175,00

175,00

175,00

98,25

80,25

100,00

79,81

125,00

159,76

100,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

15-03-2011

27-12-2010

15-02-2011

29-11-2010

02-02-2011

15-03-2011

30-03-2011

16-12-2010

25-03-2011

30-03-2011

27-02-2011

25-11-2010

24-11-2010

28-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

15-03-2011

27-12-2010

15-02-2011

26-01-2011

02-02-2011

15-03-2011

30-03-2011

29-11-2010

10-03-2011

30-03-2011

10-03-2011

20-12-2010

18-11-2010

25-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

6T4

1T2

1T3

1T2

1T3

1T4

1T2

1T3

1T2

1T2

9T2

9T3

9T1

8T4

8T3

8T1

8T2

7T4

8T1

8T1

320,50

195,00

195,00

175,00

175,00

175,00

175,00

175,00

175,00

175,00

98,25

98,25

80,25

100,00

79,81

125,00

125,00

159,76

159,76

100,00

15-06-2011

27-03-2011

27-06-2011

15-05-2011

27-02-2011

27-05-2011

02-05-2011

02-08-2011

15-06-2011

29-06-2011

16-03-2011

16-06-2011

25-06-2011

29-06-2011

28-05-2011

25-02-2011

25-05-2011

24-02-2011

24-05-2011

31-05-2011

0

18

0

0

46

0

0

0

0

0

29

0

0

0

0

48

0

49

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0044642

ALPS0226417

ALPS0226419

ALDL0214618

ALDL0214617

ALDL0217866

ALDL0217867

AL0011506

AL0018716

AL0020614

AL0018729

AL0020643

AL0027550

AL0027538

0,50

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,26

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,25

0,00

0,00

-0,30

-0,07

-0,32

0,00

Cod Functie

1560130150012

2690816080048

1730507151773

2790918151822

2790918151822

1751018151826

1690910151806

2580831400341

2770807151808

2550722151829

2730531420011

3001701

1740410151790

1600929150755

Page 16: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DAMASCHIN MARIA ANCAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_03Cod Functie

ULF0400353017

ULF0500363726

ULF0500434915

ULF0500500426

ULF0500512520

ULF0600563597

ULF0600601454

ULF0600623441

ULF0600634380

ULF0600670434

ULF0700727571

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

PANAIT FLOAREA

MĂNOIU DANIELAMICHAELA

OPRESCU SPIRIDON

PETRE FLORINA

TOMA VIVALDICRISTIAN

ALDESCU CRISTINELEMANUEL

DUMITRU MARIAN

GHERGHESCUCONSTANTIN

SACAGIU STANA

BÂCÂIN DOBRIN

MARINESCUGEORGETA

Contractant

7T1

7T1

6A1

6T4

6T3

6T1

5T4

5T4

5S2

5T2

5L1

Cod

100,00

105,00

541,00

75,00

302,40

145,00

104,00

108,00

267,00

106,00

32,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

30-12-2010

21-02-2011

15-06-2010

27-04-2011

06-03-2011

02-02-2011

17-02-2011

05-04-2011

11-02-2011

10-02-2011

21-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

22-12-2010

16-02-2011

14-06-2010

11-04-2011

09-03-2011

03-02-2011

14-03-2011

28-03-2011

14-02-2011

11-02-2011

21-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7T2

7T3

7T2

7A1

7T1

6T4

6T2

6T3

6T1

6T1

6S1

5T3

5T4

5L2

5L3

5L4

5L5

100,00

100,00

105,00

541,00

75,00

302,40

145,00

145,00

104,00

108,00

267,00

106,00

106,00

32,00

32,00

32,00

32,00

30-03-2011

30-06-2011

21-05-2011

15-06-2011

27-07-2011

06-06-2011

02-05-2011

02-08-2011

17-05-2011

05-07-2011

11-08-2011

10-05-2011

10-08-2011

21-04-2011

21-05-2011

21-06-2011

21-07-2011

15

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020747

AL0020757

AL0020759

AL0020790

AL0044616

AL0045082

AL0054667

AL0041616

AL0057502

AL0057547

AL0061926

0,00

0,26

0,00

0,00

0,41

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,03

0,00

Cod Functie

2490530151772

2520626151231

1651209151808

2870212212713

1710315154214

1640206290757

1560707151772

1641207151783

2620124151787

1560803151775

2780830150377

Page 17: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DAMASCHIN MARIA ANCAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_03Cod Functie

ULF0700818834

ULF0700818842

ULF0700818859

ULF0801010588

ULS0300112174

ULS0300119195

ULS0300131273

ULS0300134996

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

IONIŢĂ MARIANA

IONIŢĂ MARIANA

IONITA GABRIEL

PETRE GABRIELA

FLORESCULORENTINA

NECŞULESCUGHEORGHIŢA

SALAGEANUMĂDĂLINA

PETRE COSTINEL

Contractant

4L8

4L8

4L8

4T1

8T4

9T1

8T4

8T4

Cod

20,00

20,00

20,00

75,00

75,00

113,30

74,99

75,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

09-02-2011

03-02-2011

03-02-2011

27-02-2011

14-12-2010

07-04-2011

27-02-2011

03-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

14-03-2011

14-03-2011

14-03-2011

18-11-2010

30-12-2010

06-04-2011

18-03-2011

16-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

4L9

4L10

4L11

4L12

5L1

5L2

4L9

4L10

4L11

4L12

5L1

5L2

4L9

4L10

4L11

4L12

5L1

5L2

4T2

9T1

9T2

9T2

9T1

9T1

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

75,00

75,00

75,00

113,30

74,99

75,00

09-03-2011

09-04-2011

09-05-2011

09-06-2011

09-07-2011

09-08-2011

03-03-2011

03-04-2011

03-05-2011

03-06-2011

03-07-2011

03-08-2011

03-03-2011

03-04-2011

03-05-2011

03-06-2011

03-07-2011

03-08-2011

30-05-2011

14-03-2011

14-06-2011

07-07-2011

29-05-2011

03-06-2011

36

5

0

0

0

0

42

11

0

0

0

0

42

11

0

0

0

0

0

31

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0064980

AL0057509

AL0064979

AL0065021

AL0011516

AL0014360

AL0014393

AL0014353

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,10

0,20

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2671212151853

2671212151853

1680704470108

2890827212729

2660120151801

2550719151806

2780316151819

1550520151787

Page 18: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DAMASCHIN MARIA ANCAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_03Cod Functie

ULS0300146552

ULS0300161916

ULS0300166741

ULS0400214581

ULS0400230264

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

UNGUREANU MIHAIOVIDIU

NECULA CORNELIUMIRCEA

MITRESCU FLORIAN

EFTIMIE ION

CMI TUDOR ANGELA

Contractant

8T4

8T3

8T3

8T1

7L12

Cod

83,30

75,00

75,00

109,16

25,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

10-04-2011

14-02-2011

27-02-2011

26-02-2011

23-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

22-02-2011

16-02-2011

23-02-2011

24-01-2011

25-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

9T1

8T4

8T4

8T2

8L1

8L2

8L3

8L4

83,30

75,00

75,00

109,16

25,00

25,00

25,00

25,00

10-07-2011

14-05-2011

29-05-2011

26-05-2011

23-04-2011

23-05-2011

23-06-2011

23-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0019651

AL0019686

AL0011905

AL0020693

AL0027509

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-2,60

0,00

0,00

-0,12

-0,12

Cod Functie

1701013151805

1560512106817

1610426151775

1580630151780

R2600507151811

Page 19: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DICU CATALINA MARIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_01Cod Functie

EDN0901309138

EDN0901433250

EDN0901584680

ESP1101740023

TLF0700829096

ULF0500503602

ULF0700745169

ULF0700799364

ULF0700835788

ULF0801010604

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

HIBRID SRL

ŢĂGOREAN ANCA

GÎTLAN PETRECRISTIAN

RADU ALEXANDRUIONUŢ

SCHEINFORTLUMINIŢA NICOLETA

SCHEINFORT MARIAN

TUDOR DUMITRU

MIHALACHE RAMONA

MITRESCU MARIA

DRAGOSIN ELENADOINA

Contractant

3T1

2L10

2L6

1T1

4T3

6T3

4T4

4A1

4T3

4T1

Cod

306,40

100,00

417,60

175,00

71,00

99,00

150,00

1.000,00

75,00

100,00

Prima

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

17-03-2011

27-02-2011

27-02-2011

29-03-2011

03-02-2011

04-02-2011

04-02-2011

21-05-2010

27-02-2011

25-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

17-03-2011

15-03-2011

25-02-2011

29-03-2011

25-01-2011

25-01-2011

09-02-2011

18-06-2010

23-02-2011

24-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3T2

2L11

2L12

3L1

3L2

3L3

2L7

2L8

2L9

2L10

2L11

1T2

4T4

5T1

6T4

7T1

5T1

5T2

5A1

4T4

4T2

306,40

100,00

100,00

100,00

100,00

100,00

417,60

417,60

417,60

417,60

417,60

175,00

71,00

71,00

99,00

99,00

150,00

150,00

1.000,00

75,00

100,00

17-06-2011

28-03-2011

28-04-2011

28-05-2011

28-06-2011

28-07-2011

30-03-2011

30-04-2011

30-05-2011

30-06-2011

30-07-2011

29-06-2011

03-05-2011

03-08-2011

04-05-2011

04-08-2011

04-05-2011

04-08-2011

21-05-2011

27-05-2011

25-05-2011

0

17

0

0

0

0

15

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0087431

ALML0047760

ALML0047761

ALPS0226434

ALTE0054653

AL0044617

AL0057533

AL0064953

AL0064991

AL0064993

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,20

0,00

-0,20

0,00

-0,04

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

14962412

2870719152475

1670731151857

1880829152497

2650707150754

1600716150754

1560707154209

2620515151789

2620616151785

2670608100067

Page 20: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DINU FLORENŢA CĂTĂLINAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_04Cod Functie

SSP1001689098

SSP1001689106

Polita

In Force

In Force

Status

BADEA ANDREEA

CÂRSTEA ELENA

Contractant

1T1

1T1

Cod

175,00

175,00

Prima

RON

RON

Valuta

29-11-2010

29-11-2010

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

29-11-2010

29-11-2010

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1T2

1T3

1T2

1T3

175,00

175,00

175,00

175,00

27-02-2011

27-05-2011

27-02-2011

27-05-2011

46

0

46

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0217864

ALDL0217863

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2850724100139

2850618153837

Page 21: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DITA VERONAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_15Cod Functie

ESP1101737664

Polita

In Force

Status

BORŢOI MIHAELA

Contractant

1T1

Cod

175,00

Prima

RON

Valuta

28-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

28-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1T2 175,00 28-06-2011 0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALPS0226443 0,00 0,00

Cod Functie

2770702151843

Page 22: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DOBRESCU MARIANIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_11Cod Functie

Polita StatusContractant

Cod Prima

Valuta

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

Cod Functie

Page 23: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DRAGOMIR IONIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_09Cod Functie

TLF0901318816

ULF0500361449

Polita

In Force

In Force

Status

NAGY SZENDE NOEMI

STOICESCU IOAN

Contractant

2A1

7T1

Cod

166,00

100,00

Prima

EUR

EUR

Valuta

15-04-2010

17-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

16-04-2010

31-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3A1

7T2

166,00

100,00

15-04-2011

17-05-2011

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALTE0047799

AL0027593

166,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2760901142078

1511126151808

Page 24: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DRAGUT CONSTANTINIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_27Cod Functie

EDN0901532994

ESP1001688116

ESP1001706256

Polita

In Force

In Force

In Force

Status

POPESCU MARIANA

IONIŢĂ IOANA

BADEA NICOLAE

Contractant

2T3

1T2

1T1

Cod

397,50

320,00

320,00

Prima

RON

RON

RON

Valuta

20-02-2011

22-02-2011

30-12-2010

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

07-02-2011

15-02-2011

30-12-2010

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T4

1T3

1T2

1T3

397,50

320,00

320,00

320,00

20-05-2011

22-05-2011

30-03-2011

30-06-2011

0

0

15

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0095538

ALPS0226410

ALPS0226408

0,00

0,00

0,00

-0,10

0,00

0,00

Cod Functie

2641124151792

2700328154221

1771022154210

Page 25: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DUTA LOREDANAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_06Cod Functie

DSP0600612790

DSP0600628184

DSP0600637870

DSP0901424374

DSP0901496273

DSP0901496299

EDN0901421214

EDN0901421255

ULF0400344594

ULF0500513296

ULF0500514773

ULF0600558704

ULF0600616296

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

MOCANU CORNELDANIEL

BRINCUS CORINA-GABRIELA

SITARU ADRIAN

HARALAMBIE MIRELA

LUPAŞCU DUMITRU

LUPAŞCU DUMITRU

MACARIE ELENA

MACARIE MIHAI

DRAGOMIR DANIELAELENA

ZAMFIR CĂTĂLINIULIAN

RIZEA ELENAMARGARETA

DEFTU OCTAVIANVIRGILIU

BIROUL NOTARIALGIURESCU ANGELICA

Contractant

5T4

5L9

5T3

2T4

2T4

2T4

2T4

2T4

7T2

6T3

6T2

6T1

5T4

Cod

432,30

247,90

275,40

626,40

489,90

489,90

210,00

240,00

100,00

195,00

75,00

200,00

125,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

13-03-2011

31-03-2011

27-02-2011

14-02-2011

09-04-2011

16-04-2011

28-01-2011

28-01-2011

03-03-2011

13-03-2011

16-12-2010

20-01-2011

22-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

18-03-2011

17-03-2011

02-02-2011

14-02-2011

24-03-2011

24-03-2011

11-01-2011

11-01-2011

01-03-2011

04-04-2011

10-01-2011

19-01-2011

08-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

6T1

5L10

5L11

5L12

6L1

5T4

3T1

3T1

3T1

3T1

3T2

3T1

3T2

7T3

6T4

6T3

6T4

6T2

6T3

6T1

432,30

247,90

247,90

247,90

247,90

275,40

626,40

489,90

489,90

210,00

210,00

240,00

240,00

100,00

195,00

75,00

75,00

100,00

100,00

125,00

13-06-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

30-05-2011

14-05-2011

09-07-2011

16-07-2011

28-04-2011

28-07-2011

28-04-2011

28-07-2011

03-06-2011

13-06-2011

16-03-2011

16-06-2011

20-04-2011

20-07-2011

22-06-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

29

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0054677

ALDL0045064

ALDL0054698

ALDL0065048

ALDL0095523

ALDL0087450

ALML0087430

ALML0087434

AL0020716

AL0044641

AL0027513

AL0045089

AL0051300

0,40

0,25

0,50

0,00

0,30

0,30

210,00

240,00

0,00

0,00

0,00

100,00

0,36

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1700514151821

2661028182773

1670724151913

2591104151817

1550601151790

1550601151790

2520420150754

1460615150754

2710930151801

1820426297295

2790918154203

1530227151789

R8834141

Page 26: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

DUTA LOREDANAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_06Cod Functie

ULF0600637854

ULF0600668446

ULF0700740418

ULS0400228599

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

SITARU ADRIAN

BIROUL EXECUTORJUDECĂTORESCGRUIANU VIOREL

CABINET MEDICALINDIVIDUALCORNEANU CORINALIVIA

TONEA LELIA EMILIA

Contractant

5T3

5T3

5T1

7T4

Cod

85,00

140,90

115,00

99,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

27-02-2011

30-04-2011

25-04-2011

09-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

02-02-2011

24-03-2011

23-03-2011

28-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

5T4

5T4

5T2

8T1

8T2

85,00

140,90

115,00

99,00

99,00

30-05-2011

31-07-2011

25-07-2011

09-04-2011

09-07-2011

0

0

0

5

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0054699

AL0057546

AL0061934

AL0020644

0,19

0,00

0,00

0,20

0,00

-0,12

-0,38

0,00

Cod Functie

1670724151913

R1680308151773

R2680306151825

2600217151816

Page 27: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

ILINCA GEORGETAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN003_01Cod Functie

EDN0901555821

EDN0901597831

EDN0901597849

EDN1001657285

EDN1001664950

TLF0901313734

ULF0700892326

ULR0901313866

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

MINCU LIXANDRA

PLESOIU MIHAELA

PLESOIU DANALEXADRU

GEORGESCU BIANCAIOANA

ONŢĂ CLAUDIAELENA OTILIA

GROZEA VASILICĂ

TUDORACHE GILETAINGRID

TUDOR MIHAELA

Contractant

2T3

2L4

2L4

1L8

1L7

2S2

4T2

3T1

Cod

422,20

92,50

98,50

75,00

96,50

252,50

60,00

190,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

RON

Valuta

23-03-2011

30-03-2011

30-03-2011

17-04-2011

11-04-2011

26-09-2010

29-03-2011

27-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

23-03-2011

28-03-2011

28-03-2011

11-04-2011

08-04-2011

02-11-2010

16-03-2011

28-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T4

2L5

2L6

2L7

2L8

2L5

2L6

2L7

2L8

1L9

1L10

1L11

1L8

1L9

1L10

1L11

3S1

4T3

3T2

422,20

92,50

92,50

92,50

92,50

98,50

98,50

98,50

98,50

75,00

75,00

75,00

96,50

96,50

96,50

96,50

252,50

60,00

190,00

23-06-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

17-05-2011

17-06-2011

17-07-2011

11-05-2011

11-06-2011

11-07-2011

11-08-2011

26-03-2011

29-06-2011

27-06-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

19

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0061917

ALML0061945

ALML0061946

ALML0061947

ALML0095531

ALTL0064961

AL0064957

ALR0112333

0,00

0,50

0,50

0,00

0,00

0,50

0,00

0,00

-0,20

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2590729150757

2530924150761

1520316150751

2880629151633

2571112150755

1750228150762

2691104150766

2811223151644

Page 28: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

IONESCU GABRIELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG003_02Cod Functie

SSP1001629854

ULF0400256798

ULF0400320180

ULF0400320263

ULF0400324463

ULF0400351391

ULF0500434840

ULF0700798119

ULF0700856776

ULF0700856784

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

BUNESCU EUGENIA

ADSTIN IMPEX SRL

GORAN MIHAELAVIOLETA

GORAN VASILE

SĂNDULESCUCRISTIAN

ADSTIN IMPEX SRL

TANGO SRL

MITREA EUGENADRIAN

LĂZĂRESCU MIHAELA

LĂZĂRESCU MIHAIL

Contractant

1T4

7T4

7T3

7T3

7L7

7T2

6T4

4L11

4L6

4L6

Cod

175,00

75,00

125,00

150,00

45,93

138,85

75,00

30,00

30,86

33,00

Prima

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

28-03-2011

28-04-2011

16-03-2011

16-03-2011

30-03-2011

29-03-2011

09-03-2011

16-03-2011

18-03-2011

19-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

08-03-2011

07-04-2011

14-03-2011

14-03-2011

08-03-2011

24-03-2011

15-03-2011

09-03-2011

05-04-2011

05-04-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T1

8T1

7T4

7T4

7L8

7L9

7L10

7L11

7T3

7T1

4L12

5L1

5L2

5L3

4L7

4L8

4L9

4L10

4L7

4L8

4L9

4L10

175,00

75,00

125,00

150,00

45,93

45,93

45,93

45,93

138,85

75,00

30,00

30,00

30,00

30,00

30,86

30,86

30,86

30,86

33,00

33,00

33,00

33,00

28-06-2011

28-07-2011

16-06-2011

16-06-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

29-06-2011

09-06-2011

16-04-2011

16-05-2011

16-06-2011

16-07-2011

18-04-2011

18-05-2011

18-06-2011

18-07-2011

19-04-2011

19-05-2011

19-06-2011

19-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0213087

AL0020656

AL0027575

AL0018705

AL0027582

AL0027568

AL0027570

AL0045073

AL0061912

AL0065006

0,00

0,00

0,00

0,00

0,43

0,00

0,49

0,00

0,15

0,21

0,00

-0,46

0,00

0,00

0,00

-0,12

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2570210150752

15700495

2560926340024

1470802150756

1830714151643

15700495

13055814

1830317080011

2740916150752

1690324150753

Page 29: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

IONESCU GABRIELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG003_02Cod Functie

ULF0801166174

ULS0300099389

ULS0300167673

Polita

In Force

In Force

In Force

Status

FLORESCU DAN

BABUŞ VASILICA

CORDESCU RAMONA

Contractant

3L10

9T1

8L7

Cod

25,00

100,00

28,16

Prima

EUR

EUR

EUR

Valuta

23-03-2011

27-01-2011

22-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

16-03-2011

26-01-2011

24-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3L11

3L12

4L1

4L2

9T2

9T3

8L8

8L9

8L10

8L11

25,00

25,00

25,00

25,00

100,00

100,00

28,16

28,16

28,16

28,16

23-04-2011

23-05-2011

23-06-2011

23-07-2011

27-04-2011

27-07-2011

22-04-2011

22-05-2011

22-06-2011

22-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0065008

AL0011525

AL0020514

0,00

0,00

0,00

-0,06

0,00

-0,05

Cod Functie

1610705150754

2610511150753

2710708163243

Page 30: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

MANEA AURELIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_01Cod Functie

Polita StatusContractant

Cod Prima

Valuta

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

Cod Functie

Page 31: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

MOISE MINUTIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_02Cod Functie

SSP1001618915

TLI0000296640

ULF0200076925

ULF0200076974

ULF0500439310

ULF0500511050

ULF0500542956

ULF0600579742

ULF0600588909

ULF0700738321

ULR0801161654

ULS0200080455

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

MORARU IOAN

NICOLAE NICOLETA

PAUNA CORNELIA

PAUNA VASILE

FARMACIA HELPISSRL

BĂRBULESCUTIBERIU

MĂRGĂRIT DANIULIAN

TUTULAN COSTELVICTOR

ION ELENA

MIHAI VASILE

BOLINTINEANUFLORIN-OVIDIU

TUTUIANU CARMENELENA

Contractant

1T4

3S2

9L5

9L6

6T4

6T3

6S1

6T1

6T1

4T4

3A1

9T2

Cod

175,00

36,00

20,00

25,00

100,00

60,00

150,00

150,00

147,81

156,00

1.082,00

75,00

Prima

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

RON

EUR

Valuta

17-03-2011

06-09-2010

22-03-2011

22-04-2011

27-03-2011

27-02-2011

29-11-2010

20-03-2011

30-03-2011

18-01-2011

09-06-2010

22-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

17-03-2011

17-09-2010

12-04-2011

12-04-2011

21-03-2011

24-02-2011

25-01-2011

25-02-2011

31-03-2011

14-01-2011

10-06-2010

22-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T1

4S1

9L6

9L7

9L8

9L9

9L7

9L8

9L9

7T1

6T4

6S2

6T2

6T2

5T1

5T2

4A1

9T3

175,00

36,00

20,00

20,00

20,00

20,00

25,00

25,00

25,00

100,00

60,00

150,00

150,00

147,81

156,00

156,00

1.082,00

75,00

17-06-2011

06-03-2011

22-04-2011

22-05-2011

22-06-2011

22-07-2011

22-05-2011

22-06-2011

22-07-2011

27-06-2011

30-05-2011

30-05-2011

20-06-2011

29-06-2011

18-04-2011

18-07-2011

09-06-2011

22-05-2011

0

39

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0213098

AL0005097

AL0008467

AL0019685

AL0044637

AL0045066

AL0051255

AL0051254

AL0061902

ALR0114142

AL0008226

0,00

0,04

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,19

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,03

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1380920151775

2640601151782

2561012151781

1510107151796

893525

1740727151809

1761214103764

1640229151770

2680403150011

1561125151793

1750427151777

2650520284402

Page 32: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NEGOITA MARIUSIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL003_02Cod Functie

EDN1101749578

EDW0500433560

ULF0500496344

ULF0500541008

ULF0500552377

ULF0600563928

ULF0600564348

ULF0600649685

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

MIHAI IONUŢ ROBERT

BUNESCU EUGENIA

CORNEA ELENA

ROŞCA ADRIANA

MANU IOAN

GHERGHICEANU ION

ARSENE IULIAN

APOSTOIUCONSTANTINCRISTIAN

Contractant

1L1

6L11

6S2

6T2

6T2

6T1

6T1

5L6

Cod

70,00

116,00

150,00

71,00

75,00

75,00

101,30

20,00

Prima

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

12-04-2011

22-04-2011

12-01-2011

27-02-2011

28-03-2011

13-02-2011

03-02-2011

26-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

12-04-2011

11-04-2011

01-12-2010

18-02-2011

16-03-2011

22-02-2011

22-02-2011

23-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1L2

1L3

1L4

1L5

6L12

7L1

7L2

7S1

6T3

6T3

6T2

6T2

6T3

5L7

5L8

5L9

5L10

5L11

70,00

70,00

70,00

70,00

116,00

116,00

116,00

150,00

71,00

75,00

75,00

101,30

101,30

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

12-05-2011

12-06-2011

12-07-2011

12-08-2011

22-05-2011

22-06-2011

22-07-2011

12-07-2011

28-05-2011

28-06-2011

13-05-2011

03-05-2011

03-08-2011

26-03-2011

26-04-2011

26-05-2011

26-06-2011

26-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

19

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0087423

ALML0020795

AL0020734

AL0044622

AL0044604

AL0051272

AL0044613

AL0057512

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,11

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1840606152471

2570210150752

2770504150751

2540610151826

1591019151802

1550818150758

1740710151775

1741117290070

Page 33: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NICOLAESCU SIMONA ROZALIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_01Cod Functie

CSP1001655016

DSP0500407747

DSP0600624837

DSP0901538207

EDW0500504444

EDW0500547690

EDW0600575583

EDW0600585251

EDW0600608533

EDW0700701501

EDW0700705270

EDW0700824667

Polita

In Force

In Force

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Grace

In Force

Status

NECULAESCU ELENA

TOMESCUGHEORGHE

PREDOI VALERIUVASILE

NECULAESCU ELENA

NICOLAE ION

RĂU GABRIELA

GHEORGHE CUZA

MESTERUL C.C. SERVSRL

LUCA MIHAELA ANA

POPESCU LIVIU DAN

PANĂ CRIMELIA

PETRESCU FLOAREA

Contractant

1T3

7T1

5T3

2T3

6T3

6T2

6T1

6T1

5T4

5L3

5L2

4T4

Cod

672,10

391,50

339,50

602,40

900,00

600,00

365,80

638,70

700,00

120,00

100,00

300,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

Valuta

13-03-2011

08-03-2011

12-01-2011

25-02-2011

12-02-2011

14-03-2011

03-03-2011

29-03-2011

27-03-2011

30-03-2011

05-03-2011

26-04-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

02-03-2011

09-03-2011

27-01-2011

04-02-2011

17-02-2011

01-04-2011

04-03-2011

30-03-2011

21-03-2011

25-03-2011

21-03-2011

04-04-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

1T4

7T2

5T4

6T1

2T4

6T4

7T1

6T3

6T2

6T2

6T1

5L4

5L5

5L6

5L7

5L3

5L4

5L5

5L6

5L7

5T1

672,10

391,50

339,50

339,50

602,40

900,00

900,00

600,00

365,80

638,70

700,00

120,00

120,00

120,00

120,00

100,00

100,00

100,00

100,00

100,00

300,00

13-06-2011

08-06-2011

12-04-2011

12-07-2011

25-05-2011

12-05-2011

12-08-2011

14-06-2011

03-06-2011

29-06-2011

27-06-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

05-04-2011

05-05-2011

05-06-2011

05-07-2011

05-08-2011

26-07-2011

0

0

2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0095514

ALDL0020760

ALDL0054695

ALDL0095510

ALML0044627

ALML0047787

ALML0045091

ALML0047783

ALML0054651

ALML0054693

ALML0057514

ALML0064983

0,00

0,00

0,20

0,00

0,00

0,00

0,20

0,11

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,20

-0,30

0,00

-0,30

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2521210151789

1540118150754

1570329151801

2521210151789

1421211154201

2460410151802

1591117151245

11018496

2570305400129

1411222151812

2620412151859

2560605151230

Page 34: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NICOLAESCU SIMONA ROZALIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_01Cod Functie

EDW0801182205

TLF0700808660

TLI0000296343

ULF0300134608

ULF0300134806

ULF0300151370

ULF0300180569

ULF0300189990

ULF0400212601

ULF0400213476

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

PETRESCU ION

HEBEAN NICOLAEALIN

PALEA NICOLETA

MITAC ELISEI VASILE

ILIE MIHAELA

TUDOR MARIA

BROJBEANUMARCELA ROXANA

BALICA RAZVANDUMITRU

BALICA ALINA

CĂLINESCU CĂTĂLINBARBU

Contractant

3S2

4T3

4T3

8L10

8L12

8L9

8L6

8T2

8T1

8T1

Cod

600,00

100,00

45,90

25,00

25,00

20,00

27,84

100,00

75,00

200,00

Prima

RON

EUR

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

29-01-2011

18-01-2011

11-03-2011

27-02-2011

04-05-2011

31-03-2011

21-03-2011

24-02-2011

20-02-2011

23-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

17-01-2011

14-01-2011

11-03-2011

30-03-2011

05-04-2011

14-03-2011

30-03-2011

21-02-2011

21-02-2011

24-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

4S1

4T4

5T1

4T4

8L11

8L12

9L1

9L2

9L3

9L1

9L2

9L3

8L10

8L11

8L12

9L1

8L7

8L8

8L9

8L10

8T3

8T2

8T2

600,00

100,00

100,00

45,90

25,00

25,00

25,00

25,00

25,00

25,00

25,00

25,00

20,00

20,00

20,00

20,00

27,84

27,84

27,84

27,84

100,00

75,00

200,00

29-07-2011

18-04-2011

18-07-2011

11-06-2011

30-03-2011

30-04-2011

30-05-2011

30-06-2011

30-07-2011

04-06-2011

04-07-2011

04-08-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

21-04-2011

21-05-2011

21-06-2011

21-07-2011

24-05-2011

20-05-2011

23-05-2011

0

0

0

0

15

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0064974

ALTE0064981

AL0018701

AL0018708

AL0011517

AL0018736

AL0020631

AL0020671

AL0020642

0,00

0,02

0,30

0,00

0,00

0,00

0,36

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,14

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1791122151258

1740522424522

2721123151773

1790220151829

2590501151791

2650204151805

2660903151777

1710503151784

2760830151794

1641113150029

Page 35: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NICOLAESCU SIMONA ROZALIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_01Cod Functie

ULF0400341293

ULF0400348710

ULF0500526280

ULF0500527007

ULF0500530084

ULF0600611628

ULF0600662589

ULF0700820111

ULF0700829575

ULF0801004151

ULR0801161217

ULS0200095446

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

CABINET INDAVOCATURĂ

GÎTLAN MARIANA

ION ION

NICOLAESCUCORNELIA

NEACŞU GEORGETA

DUMITRESCUMARIAN VALERIU

COSMIN TEODORA

ŞTEFAN ANDREEAGABRIELA

DUMITRESCUBOGDAN MARIAN

GHIMUŞ NICU GIONE

STERIE NICOLAECRISTIAN

MOISE DACIA DANA

Contractant

7T2

7T1

6L7

6T3

6L6

5T4

5S1

4T3

4T3

4S1

3T4

9T1

Cod

276,96

480,00

40,00

145,00

24,00

100,00

300,00

100,00

174,00

278,00

163,00

100,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

RON

EUR

Valuta

26-02-2011

22-12-2010

11-04-2011

21-04-2011

25-03-2011

09-03-2011

07-11-2010

10-01-2011

06-02-2011

07-02-2011

05-03-2011

09-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

24-02-2011

02-02-2011

04-03-2011

28-03-2011

22-12-2010

07-03-2011

18-11-2010

20-01-2011

24-01-2011

10-02-2011

17-03-2011

07-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7T3

7T2

7T3

6L8

6L9

6L10

6L11

6T4

6L7

6L8

6L9

6L10

6T1

5S2

4T4

5T1

4T4

5T1

4S2

4T1

9T2

9T3

276,96

480,00

480,00

40,00

40,00

40,00

40,00

145,00

24,00

24,00

24,00

24,00

100,00

300,00

100,00

100,00

174,00

174,00

278,00

163,00

100,00

100,00

26-05-2011

22-03-2011

22-06-2011

11-05-2011

11-06-2011

11-07-2011

11-08-2011

21-07-2011

25-04-2011

25-05-2011

25-06-2011

25-07-2011

09-06-2011

07-05-2011

10-04-2011

10-07-2011

06-05-2011

06-08-2011

07-08-2011

05-06-2011

09-04-2011

09-07-2011

0

23

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

0

0

0

0

0

5

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020713

AL0019689

AL0045092

AL0045093

AL0045094

AL0054672

AL0057537

AL0064982

AL0020780

AL0054683

ALR0114158

AL0011519

0,01

0,00

0,00

0,00

10,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

8032652

2670917151781

1540530151776

2520827151821

2760629521591

1820516152493

2510930151807

2860402152500

1700906151801

1670218370066

1870125152492

2610608150769

Page 36: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NICOLAESCU SIMONA ROZALIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_01Cod Functie

ULS0300134723

ULS0400218996

Polita

In Force

In Force

Status

FOLESCU IOAN

ALECU LUCIA

Contractant

8A1

8T1

Cod

500,00

98,06

Prima

EUR

EUR

Valuta

03-06-2010

15-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

24-06-2010

22-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

9A1

8T2

500,00

98,06

03-06-2011

15-06-2011

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0014390

AL0020673

0,00

0,00

0,00

-0,02

Cod Functie

1540217151773

2560824151789

Page 37: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NIŢĂ CARMEN GABRIELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_06Cod Functie

DSP0400351326

EDW0500537873

EDW0801209156

ESP1001688975

SSP1001635000

SSP1001658796

SSP1101729299

ULF0500433222

ULF0500496815

ULF0500503867

ULF0500524517

ULF0600598205

Polita

In Force

In Grace

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

MATEI ILEANA

STAN OLIMPIA

CÂRÂC FLORENTINACAMELIA

IVAN GEORGECĂTĂLIN

TĂNASE GHEORGHE

CORBEANUCONSTANTIN

PARSUCA ION

SIMION JOIŢA

AMUZA ION

AMUZA ECATERINADORINA

APOSTOL DANIELA

LAZĂR CONTESMARIAN

Contractant

7T2

6L4

3T3

1T2

1T4

1T2

1T1

6T4

6S2

6L11

6T2

5T4

Cod

520,00

116,60

500,00

195,00

175,00

175,00

175,00

90,00

150,00

20,00

79,00

113,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

29-03-2011

21-02-2011

22-03-2011

27-02-2011

30-03-2011

22-12-2010

17-03-2011

02-03-2011

11-01-2011

09-06-2011

06-01-2011

28-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

29-03-2011

07-04-2011

18-03-2011

29-03-2011

08-07-2010

08-02-2011

17-03-2011

10-03-2011

12-01-2011

11-01-2011

22-02-2011

15-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

7T3

6L5

6L6

6L7

6L8

6L9

3T4

1T3

2T1

1T3

1T4

1T2

7T1

7S1

6L12

7L1

6T3

6T4

6T1

6T2

520,00

116,60

116,60

116,60

116,60

116,60

500,00

195,00

175,00

175,00

175,00

175,00

90,00

150,00

20,00

20,00

79,00

79,00

113,00

113,00

29-06-2011

21-03-2011

21-04-2011

21-05-2011

21-06-2011

21-07-2011

22-06-2011

30-05-2011

29-06-2011

22-03-2011

22-06-2011

17-06-2011

02-06-2011

11-07-2011

09-07-2011

09-08-2011

06-04-2011

06-07-2011

28-04-2011

28-07-2011

0

24

0

0

0

0

0

0

0

23

0

0

0

0

0

0

8

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0020700

ALML0047912

ALML0087414

ALPS0226401

ALDL0213104

ALDL0214620

ALDL0214623

AL0042714

AL0041602

AL0041629

AL0041618

AL0047785

0,00

0,70

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,25

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,16

0,00

Cod Functie

2720410154206

2571026150379

2800209150438

1820812341186

1651004150370

1480920150374

1671217150394

2481201150381

1590703150379

2630929150372

2660902150377

1590408150381

Page 38: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

NIŢĂ CARMEN GABRIELAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_06Cod Functie

ULF0700699283

ULF0700738727

Polita

In Force

In Force

Status

VOICU MARIANAVICTORIA

ŞERBAN ADRIANA

Contractant

5T1

4T4

Cod

113,49

124,00

Prima

EUR

EUR

Valuta

24-01-2011

04-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

28-01-2011

08-02-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

5T2

5T3

5T1

5T2

113,49

113,49

126,00

126,00

24-04-2011

24-07-2011

04-05-2011

04-08-2011

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0014421

AL0054652

0,00

0,00

-0,43

0,00

Cod Functie

2690903154208

2670518150380

Page 39: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

PANA IONIntermediar 1 (CF) TG_NL_IN001_02Cod Functie

EDN0801233107

EDN0901496232

EDN0901523217

EDW0600557698

EDW0801138579

ESP1101733648

SSP1001637550

SSP1101731543

ULF0600634406

ULF0801219569

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

DRAGUTCONSTANTIN

PĂUN EMILIA

SOARE DORINEL

ISMAIL MIRCEA

DIMOVICI MIHAI

MIHĂLCIOIU TIBERIU

SOARE DORINEL

MIHĂLCIOIU TIBERIU

BADEA REMUS IONELCOSTEL

FARCAS DANIELAVERONICA

Contractant

3L6

2L9

2T3

6T2

3T4

1T1

1T4

1T1

5T3

3T3

Cod

150,00

150,80

436,80

350,00

358,00

195,00

175,00

175,00

100,00

201,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

Valuta

29-03-2011

14-03-2011

27-02-2011

18-04-2011

23-01-2011

23-03-2011

01-04-2011

18-03-2011

11-02-2011

27-04-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

29-03-2011

14-03-2011

28-01-2011

25-03-2011

20-01-2011

23-03-2011

07-04-2011

18-03-2011

11-02-2011

07-04-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3L7

3L8

3L9

3L10

2L10

2L11

2L12

3L1

2T4

6T3

4T1

4T2

1T2

2T1

1T2

5T4

6T1

3T4

150,00

150,00

150,00

150,00

150,80

150,80

150,80

150,80

436,80

350,00

359,00

359,00

195,00

175,00

175,00

100,00

100,00

201,00

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

14-04-2011

14-05-2011

14-06-2011

14-07-2011

28-05-2011

18-07-2011

23-04-2011

23-07-2011

23-06-2011

01-07-2011

18-06-2011

11-05-2011

11-08-2011

27-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0065028

ALML0065029

ALML0065030

ALML0047754

ALML0051296

ALPS0226431

ALDL0213095

ALDL0213096

AL0044621

AL0065027

0,43

0,00

0,20

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,20

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

1540619151773

2710919154227

1570225155222

1461020151781

1630818151784

1650517151808

1570225155222

1650517151808

1570721151775

2731015370040

Page 40: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

PANAIT LINICAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_03Cod Functie

EDN0801243791

EDN0901305599

EDW0600606966

TLF0600687693

ULF0500410865

ULF0500414552

ULF0500509567

ULF0600671473

ULF0700730526

ULF0700858335

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

RADU IULIANA

DUŢU ELENA

ENESCU DIANA

RIMBU GABRIEL

ENESCU DIANA

MATEESCU MIHAI

POPESCU OANAMAGDALENA

MARIN MARIA

CRĂCIUN LAURENŢIUMARIAN

IOAN ELENA

Contractant

3T2

3T1

5L11

5T2

7L1

7T1

6T3

5L5

5L1

4L6

Cod

749,00

425,00

100,00

30,00

25,00

107,00

135,00

30,00

50,00

30,00

Prima

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

06-02-2011

27-02-2011

30-03-2011

22-03-2011

29-03-2011

29-03-2011

27-02-2011

16-03-2011

27-03-2011

23-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

10-02-2011

28-02-2011

25-03-2011

14-03-2011

25-03-2011

30-03-2011

28-02-2011

15-03-2011

24-03-2011

24-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3T3

3T4

3T2

5L12

5L13

6L2

6L3

5T3

7L2

7L3

7L4

7L5

7T2

6T4

5L6

5L7

5L8

5L9

5L2

5L3

5L4

5L5

4L7

4L8

4L9

4L10

749,00

749,00

425,00

100,00

100,00

100,00

100,00

30,00

25,00

25,00

25,00

25,00

107,00

135,00

30,00

30,00

30,00

30,00

50,00

50,00

50,00

50,00

30,00

30,00

30,00

30,00

06-05-2011

06-08-2011

30-05-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

22-06-2011

29-04-2011

29-05-2011

29-06-2011

29-07-2011

29-06-2011

29-05-2011

16-04-2011

16-05-2011

16-06-2011

16-07-2011

27-04-2011

27-05-2011

27-06-2011

27-07-2011

23-04-2011

23-05-2011

23-06-2011

23-07-2011

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALML0087421

ALML0087412

ALML0047769

ALTE0057535

AL0020753

AL0020709

AL0044619

AL0041640

AL0057504

AL0065011

0,00

0,00

0,50

0,00

0,22

0,00

0,00

0,38

0,00

0,38

0,00

0,00

0,00

-0,04

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2800207155204

2650521150751

2711115151804

1750626151781

2711115151804

1710308151799

2810302152493

2610717151783

1670404150768

2760612151847

Page 41: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

PANAIT LINICAIntermediar 1 (CF) TG_NL_IL001_03Cod Functie

ULF0801160706

ULS0300152428

Polita

In Force

In Force

Status

IOAN ELENA

OPREA VASILE

Contractant

3L10

8T3

Cod

30,00

78,15

Prima

EUR

EUR

Valuta

06-03-2011

24-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

24-03-2011

19-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

3L11

3L12

4L1

4L2

4L3

8T4

9T1

30,00

30,00

30,00

30,00

30,00

78,15

78,15

06-04-2011

06-05-2011

06-06-2011

06-07-2011

06-08-2011

24-04-2011

24-07-2011

8

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0065012

AL0018710

0,00

0,35

0,00

0,00

Cod Functie

2760612151847

1710327151236

Page 42: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

POPESCU ELENAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_12Cod Functie

DSP0901570606

Polita

In Force

Status

APOSTOL ANGELICA

Contractant

2T3

Cod

231,60

Prima

RON

Valuta

16-03-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

11-03-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T4 231,60 16-06-2011 0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0064998 0,00 0,00

Cod Functie

2720711151802

Page 43: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

PREDA DARIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_02Cod Functie

Polita StatusContractant

Cod Prima

Valuta

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

Cod Functie

Page 44: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

SANPETREAN CRISTINAIntermediar 1 (CF) TG_NL_DM001Cod Functie

SSP1001617586

Polita

In Force

Status

BARBULESCUGABRIELALAURENTIA

Contractant

1T4

Cod

175,00

Prima

RON

Valuta

27-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

25-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2T1 175,00 27-05-2011 0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0213081 0,00 0,00

Cod Functie

2510921151820

Page 45: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

TOMA GABRIELIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_03Cod Functie

DSP0300167640

ESP1001683935

ESP1001686136

ESP1101716007

TLF1001664935

TLI0000296608

ULF0300168200

ULF0300198587

ULF0400341921

ULF0400353603

ULF0500364609

ULF0500422845

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

BOGDAN SIMONA

MORTUN GABRIEL

STOICA MARIA

MORTUN GABRIEL

HILEA DORU PAUL

FURTUNĂ GEORGETA

TUDOR AURORAELENA

GORGHIU GABRIEL

SPÎNU SILE

CHIVU VIRGILIU

CHIVU LIANA

CHIVU RĂZVAN

Contractant

8T3

1T2

1T2

1T1

1T2

1A1

8T3

8T2

7T2

7T2

7L2

6T4

Cod

362,60

225,00

245,00

225,00

119,70

194,80

75,00

100,00

111,00

300,00

20,00

300,00

Prima

RON

RON

RON

RON

RON

RON

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

05-03-2011

27-02-2011

22-02-2011

18-02-2011

07-01-2011

14-07-2010

25-03-2011

22-03-2011

27-02-2011

30-03-2011

24-03-2011

27-01-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

01-03-2011

08-02-2011

11-02-2011

18-02-2011

12-01-2011

14-07-2010

21-03-2011

07-03-2011

25-02-2011

22-03-2011

22-03-2011

18-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

8T4

1T3

1T3

1T2

1T3

1T4

2A1

8T4

8T3

7T3

7T3

7L3

7L4

7L5

7L6

7T1

7T2

362,60

225,00

245,00

225,00

119,70

119,70

194,80

75,00

100,00

111,00

300,00

20,00

20,00

20,00

20,00

300,00

300,00

05-06-2011

30-05-2011

22-05-2011

18-05-2011

07-04-2011

07-07-2011

14-07-2011

25-06-2011

22-06-2011

30-05-2011

29-06-2011

24-04-2011

24-05-2011

24-06-2011

24-07-2011

27-04-2011

27-07-2011

0

0

0

0

7

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0018738

ALPS0226406

ALPS0226407

ALPS0226428

ALTL0095547

AL0011908

AL0018727

AL0027567

AL0019691

AL0019692

AL0020764

0,00

0,00

0,00

0,00

0,30

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,40

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

Cod Functie

2670704150015

1630709151771

2590305151234

1630709151771

1570901293162

2531025151818

2570419151801

1680501047391

1571213151778

1750702151829

2501110151770

1790805151874

Page 46: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

TOMA GABRIELIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_03Cod Functie

ULF0500495338

ULF0500537733

ULF0600572382

ULF0600612469

ULF0600616015

ULF0600634430

ULF0700865330

ULF0800896185

ULF0800896318

ULS0200062230

ULS0300110434

ULS0300119179

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

PAPUC NICOLETA

TOMESCU ANDREEARUXANDRA

IGESCU CARMENEMILIA

HENDRE DUMITRADANIELA

DAVID CONSTANTAANCA

KAPUR CAMELIA

ŞERBĂNESCUADRIAN IONUŢ

SIMULESCU FLORINAALINA

SIMULESCU DANIELGABRIEL

PLĂIASU GABRIEL

TURNIR SRL

TĂNASE EVELINAMIRELA

Contractant

6L9

6T2

6T1

5S2

5T3

5T3

4T2

4T1

4T1

9T3

8T4

9T1

Cod

20,00

100,00

111,00

306,00

100,00

100,00

70,00

100,00

100,00

153,30

75,00

75,00

Prima

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

EUR

Valuta

28-02-2011

16-02-2011

27-02-2011

14-12-2010

21-12-2010

11-02-2011

02-02-2011

17-01-2011

17-01-2011

19-03-2011

30-11-2010

07-04-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

28-02-2011

15-02-2011

28-03-2011

15-12-2010

17-02-2011

29-03-2011

31-01-2011

28-02-2011

28-02-2011

22-03-2011

28-01-2011

11-04-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

6L10

6L11

6L12

7L1

7L2

6T3

6T2

6S1

5T4

6T1

5T4

6T1

4T3

4T4

4T2

4T3

4T2

4T3

9T4

9T1

9T2

9T2

20,00

20,00

20,00

20,00

20,00

100,00

111,00

306,00

100,00

100,00

100,00

100,00

70,00

70,00

100,00

100,00

100,00

100,00

153,30

75,00

75,00

75,00

31-03-2011

30-04-2011

31-05-2011

30-06-2011

31-07-2011

16-05-2011

30-05-2011

14-06-2011

21-03-2011

21-06-2011

11-05-2011

11-08-2011

02-05-2011

02-08-2011

17-04-2011

17-07-2011

17-04-2011

17-07-2011

19-06-2011

28-02-2011

31-05-2011

07-07-2011

14

0

0

0

0

0

0

0

24

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

45

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

AL0020765

AL0020770

AL0045083

AL0054686

AL0054694

AL0054682

AL0061924

AL0065020

AL0061923

AL0005625

AL0011901

AL0014368

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,53

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,30

0,00

0,00

Cod Functie

2560405151786

2800904152484

2660415151771

2601209151771

2610922084486

2770101151232

1800401152531

2741003151847

1700709151843

1650512151783

2855978

2600903150012

Page 47: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

VRABIE EMILIAIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG001_18Cod Functie

DSP0700697709

EDW0600628143

ULF0400252870

ULF0400326591

ULF0700873334

Polita

In Force

In Force

In Force

In Force

In Force

Status

BODRUG MĂDĂLINA

GUŢU VALENTIN

ANGHELACHE ION

MOCANU CONSUELA

STAICOVICI EMILIA

Contractant

5T1

5L9

7T3

7T3

4T2

Cod

309,10

319,80

150,00

100,32

72,00

Prima

RON

RON

EUR

EUR

EUR

Valuta

24-01-2011

26-03-2011

09-01-2011

30-03-2011

26-02-2011

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

17-02-2011

17-03-2011

06-01-2011

06-04-2011

28-01-2011

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

5T2

5T3

5L10

5L11

5L12

6L1

7T4

8T1

7T4

4T3

309,10

309,10

319,80

319,80

319,80

320,60

150,00

150,00

100,32

72,00

24-04-2011

24-07-2011

26-04-2011

26-05-2011

26-06-2011

26-07-2011

09-04-2011

09-07-2011

29-06-2011

26-05-2011

0

0

0

0

0

0

5

0

0

0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0061933

ALML0054700

AL0027540

AL0027584

AL0064999

0,07

0,00

0,00

0,00

0,00

0,00

-0,20

0,00

-0,24

0,00

Cod Functie

2740720151238

1580507400144

1500511293166

2630822151777

2680227150014

Page 48: scadentare 14.04.2011

Raport cu scadente de plata pana la data 12-08-2011 pentru polite care satisfac urmatoarele criterii: Canalul de vanzarRegiuneaSucursala

A_NONLIFECENTRUTARGOVISTE Raport rulat la data: 14-04-2011

ZAMFIRESCU MARIAN VALERIUIntermediar 1 (CF) TG_NL_AG003_03Cod Functie

SSP1001641297

Polita

In Force

Status

ZAMFIRESCUGABRIELA

Contractant

1A1

Cod

700,00

Prima

RON

Valuta

27-07-2010

Data scad.

Intermediar 2

Intermediar 3 (UM) Cod FunctieUltima prima alocata

27-07-2010

Data aloc. Cod Prima Data scad.

Scadente neplatite / urmatoarele scadente

Intarziere

2A1 700,00 27-07-2011 0

Cont desuspensie

Datorii ale politeila data curenta

Cerere

ALDL0213092 0,00 0,00

Cod Functie

2680222150758